אם אתם חברה קטנה, חברה גדולה, משקיעים, מפעל שמחפש פתרון חדש או סטארטאפ בצעדיו הראשונים ויש לכם רעיון למוצר קטן או גדול – אתם צריכים להתחיל בתהליכו של עיצוב מוצר בעזרתו האדיבה של מעצב תעשייתי מוכשר.

הבסיס למוצר חדש הוא – רעיון – עיצוב ופיתוחו הם ההמשך.

אילו מוצרים צריכים עיצוב ופיתוח?

  • מכונות גדולות או רובוטיקה – חברה גדולה בעלת מפעל מחפשת דרך להתייעל, לחסוך זמן או כסף או להרחיב את המענה שלה ללקוח תיעזר באיש מקצוע מיומן לעיצוב מוצר או מכשור חדש או חידוש ושכלול הקיים המכונות הקיימות.
  • חברות קטנות המחפשות להוציא מוצר משופר לשוק, להוסיף מוצר כהמשך למוצרים שכבר הוציאו ומעוניינות באותו הקו העיצובי, חברות בעלות שוק יציב הרוצות לתת לשוק הזה מענה נוסף ואף להוסיף עוד פלח שוק שלא היה עד כה איתם. חברות המחפשות לגדול ולהתפתח.
  • חברת סטראטאפ שבבסיסה רעיון חדשני עם יוזמה טכנולוגית חדשה יצטרכו את שירותי של המעצב התעשייתי לצורך עיצוב המוצר שלהן.

מהו עיצוב מוצר?

עיצוב מוצר הוא חלק מעולם העיצוב התעשייתי. המוצר הוא תחילה רעיון הופך למוצר המעוצב על ידי המעצב בעל חזון ויזואלי וחדשנות עיצובית ומתרגם את המוצר לעולם השיווק והתעשייה ובהתאם לכך מעצב אותו.

בלתי אפשרי לרצות להתחדש ולצאת לשוק ללא עיצוב מוצר מקצועי וחדשני. המוצר שיוצא לשוק הוא בראש ובראשונה התקשורת שלנו מול הלקוח הלא הוא מי שצורך ומשתמש במוצר. לכן חשוב להבין את הלקוח וחשוב להשקיע את מיטב המאמצים והכישורים בפיתוח המוצר.

מקצועיות הנדרשת מהמעצב שלכם?

חשוב למצוא מעצב תעשייתי מנוסה ומקצועי בתכנון והפקת שלבי ביצוע של פיתוח מוצרים עם התמחות בתחום ספציפי.

  • אם מדובר במוצר המיועד להפצה ללקוחות פרטיים ולשימוש בחיי היום יום והבית, חשוב שהמעצב יתמחה במוצרים מהסוג הזה. המעצב ידע לעצב את המוצר עד הפרטים הקטנים כך שיתאימו לשימוש הפרטי, האישי של הלקוח עם עיצוב חדשני שימשוך את הלקוח ועם איכות ויעילות אשר יגרמו למוצר לנצח את מתחריו בשוק.
  • אם מדובר בחידוש או עיצוב חדש של מוצר תעשייתי המיועד לעבודה במפעל חשוב שהמעצב יהיה בעל ניסיון בתחום הזה, מעצב שצמח בעולם התעשייתי והתמחה בו. חשוב שידע לייצר מנגנוני הפעלה מורכבים ויעילים ולהבין לעומק את הרעיון והמוצר המבוקש.

המעצב הנבחר יידע לשלב בין הפרקטיקה לאסתטיקה ויעזור לכם להוציא לפועל את הרעיון שבידיכם למוצר ממשי, איכותי ורווחי.